Hesabım
  TRON Serisi Jared Leto'lu "Tron: Ares" ile Devam Edecek

  Jared Leto'nun dahil olduğu Tron 3 sonunda geliştirme aşamasından çıktı...

  .

  Disney, uzun süredir geliştirme aşamasında olan 3. Tron filmi için, başrolde Jared Leto, yönetmen koltuğundaysa Karayip Korsanları 5 yönetmeni Joachim Rønning ile yola devam ediyor. Resmi adı Tron: Ares olarak açıklanan filmin çekimleri bu yıl içerisinde başlayacak.

  Disney, Tron serisini 2010 yılında Garret Hedlund, Olivia Wilde ve Jeff Bridges'in oynadığı Tron: Legacy ile yeniden başlattı. Film, dünya çapında 400 milyon dolar kazanarak başarısını kanıtladı ancak stüdyo, bir devam filmi çekmek için yıllarca mücadele etti.

  Başlangıçta, Top Gun: Maverick yönetmeni Joseph Kosinski'nin yöneteceği Tron: Ascension filmi için planlar vardı ancak bu proje hiçbir zaman hayata geçmedi. 2017 yılında Jared Leto, Tron 3 planlarına dahil oldu ve projenin bir devam filmi değil bir yeniden başlatma olması üstünde çalışmalar başladı ama bu proje de ilerleme kaydedemedi.

  Tron 3, şimdi nihayet gerçek oluyor. Yeni yönetmenini bulan film, Tron: Legacy'nin devam filmi olacak. Filmin senaryosunu Jesse Wigutow kaleme alıyor ve çekimler Ağustos ayında başlayacak. Bu film, daha önce Karayip Korsanları dışında Maleficent: Mistress of Evil'i de yöneten ve stüdyo için Young Woman and the Sea'yi hazırlayan Rønning ile Disney arasındaki dördüncü iş birliği olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top