Hesabım
  12 Yaşındaki Oyuncuyu "En Kötü Kadın Oyuncu" Adayı Yapan Razzie'ye Tepki Yağdı: Ödüle Yaş Sınırı Geldi

  Altın Ahududu ödüllerinin kurucusu özür diledi.

  .

  Yılın en kötü film ve performanslarını seçen Razzie (Altın Ahududu) Ödülleri'nin kurucusu John Wilson, on iki yaşındaki aktris Ryan Kiera Armstrong'un "En Kötü Kadın Oyuncu" olarak aday gösterilmesinin ardından bugün erken saatlerde bir özür yayınlamak zorunda kaldı.

  En Kötüleri Seçen Altın Ahududu Ödülleri'nin Adayları Açıklandı!

  Armstrong, geçtiğimiz yıl vizyona giren Stephen King uyarlaması "Firestarter" filminde Zac Efron ile birlikte rol almıştı. Armstrong adaylığı, birkaç çocuk yıldız ve eski çocuk yıldız da dahil olmak üzere birçok kullanıcının tepkisiyle karşılaştı. "WandaVision" yıldızı 11 yaşındaki Julian Hilliard, bir tweet'te şunları söyledi: "Razzies zaten kötü ruhlu ve sınıfsız, ancak bir çocuğu aday göstermek iğrenç ve yanlış. Neden bir çocuğu artan zorbalık veya daha kötüsü riskine sokuyorsunuz? Daha iyi ol."

  Tepki
  Tepki
  Vizyon tarihi 13 Mayıs 2022 | 1s 34dk
  Yönetmen Keith Thomas (II)
  beraberinde Zac Efron, Ryan Kiera Armstrong, Sydney Lemmon
  Basın
  2,8
  Üyeler
  2,9
  Beyazperde
  2,5

  Razzie Ödülleri, tüm karşı tepkilere rağmen Armstrong'u listede tutmaya devam edecek gibi görünüyordu ama sonuçta Wilson bir özür yazısı yayınlamak zorunda kaldı ve ilerleyen yıllar için bir yaş sınırı getirdiklerini açıkladı.

  "Bazen düşünmeden bir şeyler yaparsın, sonra sana hesap sorulur ve anlarsın. Razzies'in ilk etapta yaratılma nedeni budur. 12 yaşındaki Armstrong'un ödüllerimizden biri için aday olarak seçilmesine yönelik son geçerli eleştiri, bu durumda ne kadar duyarsız olduğumuza dikkatimizi çekti.

  Bu dersten öğrendiğimiz gibi, bu noktadan itibaren, 18 yaşın altındaki herhangi bir sanatçının ödüllerimiz için değerlendirilmesini engelleyen bir Oylama Yönergesini benimsediğimizi de duyurmak isteriz.

  Hiç kimsenin kariyerini gömmek gibi bir niyetimiz olmadı. Kurtarıcı Ödülümüzün oluşturulmasının nedeni budur. Hepimiz hata yaparız, biz de dahil. Sloganımız 'Kötülüğünüze Sahip Çıkın' olduğundan, kendimizin de buna uygun yaşamamız gerektiğinin farkındayız."

  "Firestarter" yeniden yapımı aynı zamanda En Kötü Yeniden Yapım/Uyarlama/Devam filmi için aday gösterildi. 43. Altın Ahududu Ödülleri, 11 Mart'ta Los Angeles'ta sahiplerini bulacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top