Hesabım
  Lupita Nyong'o Başrollü "A Quiet Place: Day One" Filminin Çekimleri Başladı

  "Sessiz Bir Yer"in spinoff filmi, felaketin başladığı ilk günü anlatacak.

  Beyazperde

  John Krasinski'nin Paramount Pictures'taki hit korku serisi "A Quiet Place"in (Sessiz Bir Yer) yeni spinoff filmi “A Quiet Place: Day One”ın (Sessiz Bir Yer: İlk Gün) çekimleri başladı. Film, ana serideki Abbott ailesinin hikayesini ele almayacak ve bunun yerine önceki iki filmle aynı evrende geçerek hikayeyi genişletecek.

  Nicolas Cage başrollü "Pig" filmiyle büyük bir çıkış yapan Michael Sarnoski tarafından yönetilecek olan filmin başrollerini Lupita Nyong'o (Black Panther), Joseph Quinn (Stranger Things) ve Alex Wolff (Hereditary) üstleniyor. Filmin, John Krasinski'nin orijinal fikrine dayanan senaryosunu Jeff Nichols (Loving, Take Shelter) kaleme aldı.

  Yapımcılığı üstlenen John Krasinski çekimlerin başladığını Twitter'dan paylaştığı set fotoğraflarıyla duyurdu. Filmin 8 Mart 2024'te izleyiciyle buluşması planlanıyor.

  Filmin konusuyla ilgili detaylar gizli tutulsa da, başlıktan yola çıkarak bunun felaketin başladığı ilk günü anlatacağı biliniyor. Aslında "A Quiet Place 2"nin girişinde de sese duyarlı uzaylıların dünyaya geliş anında yaşananları Abbot ailesinin gözünden görmüştük. Spinoff filminin olayı nasıl ele alacağı merakla bekleniyor.

  Diğer yandan Abbott ailesinin hikayesinin de planlanan ana seride üçüncü bir filmle devam etmesi bekleniyor, ancak henüz senaryo yazılmadı veya film için bir tarih belirlenmedi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top