Hesabım
  Olivia Colman ve Woody Harrelson, Bob Dylan Müzikali "Girl From the North Country"de Rol Alacak

  Bob Dylan şarkılarının kullanıldığı müzikal beyaz perdeye uyarlanıyor.

  Beyazperde

  Olivia Colman, Woody Harrelson, Chlöe Bailey ve Tosin Cole; Bob Dylan şarkılarının yer aldığı bir Broadway müzikali olan "Girl From the North Country"nin beyaz perde uyarlamasında başrolleri paylaşacaklar. Filmi, sahne şovunun arkasındaki oyun yazarı Conor McPherson yazıp yönetecek.

  "Girl from the North Country" Büyük Buhran döneminde Minnesota'da geçiyor ve hayatın her alanından gezginlerin konakladığı bir misafirhane işleten, kıt kanaat geçinen Laine ailesini konu alıyor. Harrelson filmde ailenin babası olan ve misafirhaneye haciz gelmesini engellemeye çalışan Nick Laine karakterine hayat verecek.

  Olivia Colman, Nick'in demans hastası olan eşi Elizabeth Laine'i canlandırırken, Bailey onların evlatlık kısı Marianne rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Hikayede Marianne hamiledir ve bebeğin babasını gizli tutmaktadır. Tosin Cole ise, misafir evinin sakinlerinden biri olan kaçak mahkum Joe Scott karakterine hayat verecek.

  Girl from the North Country'nin hikayesi, Dylan'ın en ikonik ve zamansız şarkılarından bazılarının kullanılmasıyla anlatılıyor. Her şarkı, 1930'lardan kalma enstrümanlarla yeniden tasarlandı. Sahne şovunda yer alan şarkılarından bazıları arasında "Alllong The Watchtower", "Forever Young", "Make You Feel My Love" ve "Like A Rolling Stone" yer alıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top