Hesabım
  Tilda Swinton'lı A24 Komedisi "Problemista"dan İlk Fragman

  Film, SNL ile tanınan Julio Torres'in imzasını taşıyor.

  Saturday Night Live yazarı Julio Torres'in imzasını taşıyan "Problemista"dan ilk fragman yayınlandı. Torres ilk uzun metraj filmini kendisi yazdı, yönetti ve Tilda Swinton ile başrolü paylaştı.

  Julio Torres filmde, gelecek vadeden bir oyuncak tasarımcısı olan ve çalışma vizesi sona ermek üzereyken New York'ta yolunu bulmaya çalışan Alejandro'yu canlandırıyor. Çaresizlik içindeki Alejandro, bir sergi açmasına yardım ederse çalışma vizesini imzalayacağını umarak, Swinton'ın canlandırdığı Elizabeth ile çalışmaya başlar. Ancak sanat dünyasından dışlanmış, eksantrik Elizabeth ile işler beklediği gibi gitmeyecektir...

  Swinton'ın karakteri fragmanda korkunç bir patron ve canavar olarak tanımlanmasının yanı sıra kırmızı gözleriyle gerçek bir canavar olarak tasvir ediliyor. Alejandro'nun yeni işvereninden çektiği gazap, ondan acımasızca para harcamasını isteyen göçmen bürokrasisiyle birleşince sınırları zorlanır, ancak yaratıcı kıvılcımı ve canlı hayal gücü onu ileriye taşır.

  Torres'in gerçeküstü mizahı ve imgeleriyle dolu görünen filmde RZA, Greta Lee, Catalina Saavedra, James Scully, Laith Nakli gibi isimler rol alıyor. Ayrıca efsane isim Isabella Rossellini anlatıcı olarak filmin kadrosunda bulunuyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top