Hesabım
  Ayvalık Uluslararası Film Festivali, Paribu Cineverse'ün Desteğiyle 14 Eylül'de Başlıyor!

  Paribu Cineverse, bu yıl 14-19 Eylül tarihlerinde 2. kez düzenlenecek olan Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nin destekçilerinden biri oldu.

  Ayvalık Film Festivali

  Paribu Cineverse, bu yıl 14 - 19 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nin destekçilerinden biri oldu. İlk kez bir festivale destek veren Paribu Cineverse, popüler ve niş sinema kültürünü bir araya getirmeyi amaçlıyor.

  Direktörlüğünü Azize Tan’ın, program danışmanlığını Fatih Özgüven’in üstlendiği Ayvalık Uluslararası Film Festivali kapsamında, dünya sinemasından özel bir seçki, Ayvalık’ın tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan mekânlarda sinemaseverlerle buluşacak. Film gösterimlerinin yanı sıra söyleşiler, paneller ve çocuklara özgü etkinlikler de festival programında yer alıyor. Ayrıca, sektörü yakından tanımalarını sağlamak için ülkenin farklı şehirlerinden gelen sinema öğrencileri de festival kapsamında görev alacak.

  Bu yıl da Ayvalık’ta yaşayan bir sanatçının eseri afişte yer aldı

  Festivallerin düzenlendiği şehirle bağına dikkat çekmek amacıyla Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Ayvalık’ta yaşayan sanatçıların eserleri, festival afişinde yer aldı. Sanatçı Tunca’nın “Bedbahtlıklar ve Yeni Hazlar” adlı kişisel sergisine ait bir eserinden aldığı ilhamla Erdem Yılmaz, festival afişinin görsel tasarımını hazırladı.

  Festival biletleri satışta

  8 Eylül’den itibaren satışa çıkan Ayvalık Film Festivali’nin biletleri Biletix üzerinden ya da Ayvalık Küçük Han gişesinden satın alınabilir. Festival programını incelemek ve detaylı bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top