Hesabım
  "Creed" Serisinin 4. Filmi İçin Çalışmalar Başladı

  Michael B. Jordan hem başrole hem de yönetmen koltuğuna dönüyor.

  MGM

  En son geçtiğimiz Mart ayında vizyona giren "Creed III: Efsane Devam Ediyor" filmiyle izleyicilerle buluşan Creed serisinin dördüncü filmi için çalışmalar resmen başladı. Efsanevi film yapımcısı Irwin Winkler, Michael B. Jordan'ın, "Rocky" yan serisinin dördüncü filmi olan "Creed IV"te hem başrol hem de yönetmen olarak geri döneceğini doğruladı.

  Jordan, ilk yönetmenlik denemesini serinin üçüncü filminde yaptı ve film 75 milyon dolarlık bütçeden dünya çapında 275,3 milyon dolar hasılat elde etti. Son film, serinin eleştirmenlerce övülen statüsünü ikinci filmden daha yüksek puanlarla ve olumlu eleştirilerle sürdürdü.

  Deadline'ın aktardığına göre, bir söyleşiye katılan Winkler, kalabalığa şu haberi açıkladı: "Şu anda Creed IV'ü yapmayı planlıyoruz ve gerçekten iyi bir hikayemiz, gerçekten iyi bir olay örgümüz var." Grevler nedeniyle film planlarının ertelendiğini belirten yapımcı, muhtemelen bir yıl sonra ön prodüksiyona geçeceklerini de erteledi.

  "Creed" serisinin devam etme ihtimali üçüncü filmin çıktığı dönemde konuşulmuş ancak bununla ilgili herhangi bir gelişme şu ana kadar paylaşılmamıştı. Filmin yanı sıra Michael B. Jordan'ın seriyi yeni bir spin-off dizisi ve bir grafik roman da dahil olmak üzere faklı medyumlarla genişletmek istediği biliniyor.

  Michael B. Jordan "Creed" Dünyasını Büyütmek İstiyor

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top