Hesabım
  Avatar 3: Yeni Filmin Adı Hakkındaki Dedikodulara Son Nokta Koyuldu

  Avatar 3'ün adı ne olacak?

  Disney

  James Cameron'ın üçüncü Avatar filminin adının "Avatar: The Seed Bearer" olabileceği öne sürülmüştü. Şu an internet üzerinde film ile ilgili yaptığınız aramaların hemen hepsinde doğal olarak bu isimle karşılaşıyorsunuz. Ancak Avatar serisinin yapımcısı Jon Landau, bu konuda son noktayı koydu ve filmin adının hiçbir şekilde " Avatar: The Seed Bearer" olmayacağını söyledi.

  Landau, Avatar: Frontiers of Pandora video oyununun tanıtım etkinliğinde bize "Bu ismin Avatar 3'ün ismi olmadığını söylemeye yetkiliyim" dedi. "Wikipedia sayfasında öyle mi yazıyor? Bu gece değişecek!" dedi.

  Üçüncü Avatar filminin konusu hakkında , Pandaora'da volkanik bir bölgede yaşayan tamamen yeni bir Na'vi klanını tanıtacağı fikri dışında çok az şey biliniyor. Avatar 3'ün çekimleri, ikinci filmle eş zamanlı olarak tamamlandı ancak film, 2025 yılının Aralık ayında vizyona girecek.

  Avatar 4 Olacak mı ?

  Her iki Avatar filminin de hem eleştirel hem de ticari açıdan ne kadar popüler olduğu göz önüne alındığında, Disney'in Avatar serisinden yakın zamanda vazgeçmesi pek olası değil. Hatta Cameron, daha önce Avatar 4 için de birçok çekim yaptığını zaten belirtmişti. Ayrıca Cameron'un Avatar 5 üzerinde de çalıştığı yönünde haberler var.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top