Hesabım
  "Self Reliance" Fragman: Jake Johnson ve Anna Kendrick Tehlikeli Bir Oyun İçin Yeniden Bir Arada

  Kendrick ve Johnson daha önce "Drinking Buddies"te birlikte rol almışlardı.

  Jake Johnson'ın ilk yönetmenlik deneyiminde başrolünde de yer aldığı filmi Self Reliance'ten ilk fragman yayınlandı. New Girl'deki Nick Miller karakteriyle tanınan ünlü oyuncunun bu ilk yönetmenlik denemesinde ona daha önce Drinking Buddies'te yer aldığı rol arkadaşı Anna Kendrick eşlik ediyor.

  "Self Reliance"da Jake Johnson, Tommy Walcott rolünde, oldukça sakin bir hayat süren bir adamı oynuyor. Ta ki Andy Samberg, ona sokak ortasında yaklaşana kadar. Brooklyn Nine-Nine dizisinin aktörü, Walcott'a bir web televizyon dizisine katılarak, bir ay boyunca avcılar tarafından öldürülmeden hayatta kalabilirse 1 milyon dolar kazanma fırsatını sunuyor. Oyunun tek şartı, avcıların yalnız olduğu zamanlarda saldırı düzenlemesi; bu da baş karakteri çok karmaşık bir duruma sokuyor. Neyse ki Walcott, bu yolculukta yalnız olmayacak.

  Maddy (Anna Kendrick), bu dizinin nasıl işlediğinin ve her ikisinin de hayatta kalmak ve nakit ödülü almak için ne yapılması gerektiğinin farkındadır. Tommy, çevresinden birkaç kişiyi bulmaya çalışır ancak başarısız olunca, yarışmada yer alan ve parayı kazanmak için elinden geleni yapmaya hazır olan Maddy'i bulur. Eğer başarısız olurlarsa, hem hayatlarını, hem de vaat edilen 1 milyon doları kaybedecekler.

  Yıllarca bir aktör olarak çalıştıktan sonra, "Self Reliance" Johnson'a yönetmen olarak yeteneklerini nasıl kullanabileceğini keşfetme fırsatı sunacak; projede ayrıca Natalie Morales ve GaTa'nın performansları da yer alacak. Orijinal komedi Hulu'da prömiyer yaptıktan sonra, Johnson'ı en ikonik rollerinden birine geri dönerken göreceğiz. Johnson, 2018'de Spider-Man: Into the Spider-Verse filminde Peter B. Parker'ı seslendirdi. Bu yılki devam filminde rolü tekrar canlandırdıktan sonra, Spider-Man: Beyond the Spider-Verse'de geri dönecek.

  "Self Reliance" 12 Ocak 2024'te Hulu'da yayınlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top