Hesabım
  "C Takımı"nın Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı

  "C Takımı" 16 Şubat'ta sadece sinemalarda!

  Liseden bu yana arkadaşlıkları devam eden yedi kişinin yaşadığı maceraları anlatan "C Takımı"nın merakla beklenen fragmanı yayınladı.

  Yapımcılığını Vahdet Erdoğan’ın, yönetmenliğini Bora Onur’un yaptığı, senaryosunu Barış Başar’ın kaleme aldığı komedi filmi "C Takımı" kadrosunda yıldız isimleri buluşturuyor.

  Başrolleri Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, Barış Başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt ve Turgay Tanülkü paylaşırken; Abdül Süsler, Billur Yılmaz, Altan Erkekli, Alper Saldıran, Ferdi Akarnur, Dost Elver, Mustafa Şahin, Alpaslan Özmol gibi oyuncular da kadroda yer alıyor. Ayrıca filmin müziklerini yapan Çağatay Akman da filmin oyuncu kadrosuna eşlik ediyor.

  "C Takımı"nın konusu kısaca şöyle: Yağmur, Murat 131, Süslü İbo, Ferdi Hoca ve Kuru Ahmet lise yıllarından beri arkadaşlardır. Grubun tek kadın üyesi olan Yağmur'un yaşadıklarından sonra ekibe eski mahalle kabadayısı hırsız Necmi'yi de dahil ederler. Grubun Necmi'yi aralarına almasının nedeni intikam almaktır. Ancak yaptıkları plan onların pek de düşündüğü gibi ilerlemez...

  "C Takımı" 16 Şubat'ta sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top