Hesabım
  "Cem Karaca'nın Gözyaşları" Sinemalarda!

  Yüksel Aksu'nun yönettiği, İsmail Hacıoğlu'nun Cem Karaca'ya hayat verdiği film vizyona girdi.

  Tamirci Çırağı, Namus Belası, Bu Son Olsun, Resimdeki Gözyaşları gibi unutulmaz birçok esere imza atan, Anadolu rock müziğin efsane ismi Cem Karaca'nın hayat hikayesini anlatan "Cem Karaca'nın Gözyaşları" filmi bugün sinema salonlarında yerini aldı.

  Müzik kariyeri ve özel yaşamıyla ilham veren isimlerden olan Cem Karaca'nın hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı film; müzikle geçen elli sekiz yıllık bir ömrün içindeki büyük başarıları, çatışmaları, aşkları ve iniş çıkışları gözler önüne seriyor. Aynı zamanda Cem Karaca'nın mücadele dolu yaşamına odaklanarak, Türkiye'nin sosyo-politik atmosferine dokunup geçmişin izlerini de sorgulamaya davet ediyor.

  Filmde, sanatçının eşsiz müzik mirası ve etkileyici yaşamı, yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun yorumuyla hayat buluyor. İsmail Hacıoğlu’nun, Cem Karaca'nın en sevilen şarkılarını da büyük başarıyla seslendirdiği filmde izleyicileri unutulmaz bir müzik ziyafeti bekliyor.

  "Cem Karaca'nın Gözyaşları" Fikri Harika ve Aytaç Medya’nın ortak yapımcılığında çekildi, Yüksel Aksu tarafından yönetildi. Müzik direktörlüğünü ise Cem Öget üstlendi. Filmde İsmail Hacıoğlu'na Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Buçe Buse Kahraman, Meral Çetinkaya, Melisa Döngel, Alper Saldıran, Kubilay Tunçer, Emre Özcan, Ali Talha Kırışgil gibi birbirinden değerli oyuncular eşlik ediyor.

  "Cem Karaca'nın Gözyaşları" şimdi sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top