Hesabım
  "Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk"tan İkinci Fragman Yayınlandı

  Kong ve Godzilla, hem kendi türlerinin hem de insanlığın varoluşunu tehdit eden ölümcül bir tehdide karşı birlikte savaşmak zorunda...

  Warner Bros. Pictures ve Legendary, Adam Wingard'ın yönettiği "Godzilla x Kong: The New Empire"(Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk) filminin ikinci resmi fragmanını yayınladı.

  Yüce Kong ile korkutucu Godzilla'yı, dünyamızda saklı, keşfedilmemiş devasa bir tehdide karşı karşıya getiren film hem onların hem de bizim varlığımıza meydan okuyan yepyeni bir macera sunacak.

  Film, bu Titanların tarihlerini ve kökenlerini, ayrıca Kafatası Adası ve ötesinin gizemlerini daha da derinlemesine inceliyor, aynı zamanda bu olağanüstü varlıkların oluşmasına ve onları sonsuza kadar insanoğluna bağlamasına yardımcı olan efsanevi savaşı açığa çıkarıyor.

  Kadroda "Godzilla vs. Kong"daki rollerine geri dönen Rebecca Hall, Brian Tyree Henry ve Kaylee Hottle yer alıyor. Oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler arasında ise Dan Stevens, Alex Ferns ve Fala Chen yer alıyor. Senaryoyu Terry Rossio, Simon Barrett ve Jeremy Slater yazdı.

  Yönetmen Wingard yakın zamanda verdiği bir röportajda filmi, 1980'lerde çok ağır bir etkiye sahip olan "Cehennem Silahı"na benzer, işlevsiz bir dost-polis ilişkisi dinamiğine sahip olarak tanımladı.

  "Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk" 5 Nisan'da sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top