Hesabım
  "The Holdovers" İkilisi Alexander Payne ve Paul Giamatti'den Western Filmi Geliyor

  Yönetmen Alexander Payne ve aktör Paul Giamatti'nin sıradaki projesi bir Western filmi olacak.

  .

  Yönetmen Alexander Payne ve aktör Paul Giamatti, bu yıl pek çok ödüle layık görülen "The Holdovers" filmiyle elde ettikleri büyük başarının ardından yeniden bir araya gelmeye hazır görünüyor.

  "The Holdovers"ın yazarı David Hemingson, Cuma günü bir söyleşiye katıldığında, kendisi ve Payne'in şu anda yeni bir Western filmi üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Hemingson, senaryoyu Payne'le birlikte yazdığını ve filmin 1886'da Nebraska'da geçeceğini ve Paul Giamatti'ye bir rolün şimdiden ayrıldığını doğruladı.

  Hemingson filmin tür içinde tanınabilir olacağını ve Western'e ait bazı olmazsa olmazları içereceğini ama sıradan bir Western filmi olmayacağını da belirtiyor:

  "Daha önce gördüğünüz hiçbir Western'e benzemiyor çünkü bu bir Alexander Payne Western'i. Yani tüm kişiler arası dinamikler, yaptığı her şey çok zekice. O çok parlak bir hümanist."

  Proje, Giamatti'nin "Sideways" ve "The Holdovers"ın ardından Payne ile üçüncü kez birlikte çalışması anlamına geliyor. "The Holdovers" Giamatti'ye Altın Küre Ödülü'nü getirdi. Film Oscar'larda da En İyi Film, En İyi Orijinal Senaryo, En İyi Erkek Oyuncu, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve En İyi Kurgu ödülleri için yarışacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top