Hesabım
  "Son Şarkı - Ahmet'in Türküsü" Vizyona Girdi!

  Kudret Sabancı'nın yönettiği filmde Ahmet Kaya'ya Celil Nalçakan hayat veriyor.

  Müzik dünyasının efsanevi ismi Ahmet Kaya’nın vatana dönüş hikayesini beyaz perde izleyicisiyle buluşturacak olan "Son Şarkı - Ahmet’in Türküsü" filmi şimdi sinema salonlarında izleyicilerini bekliyor!

  Kudret Sabancı'nın yönettiği filmde, Ahmet Kaya’yı usta oyuncu Celil Nalçakan canlandırıyor. Ezgi Şenler'in de başrolde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Serdal Genç, Burç Kümbetlioğlu, Zeynep Köse gibi isimler rol alıyor. Senaryo Engin Elgün ve Savaş Korkmaz tarafından kaleme alındı.

  Ahmet Kaya’nın hayatının dönüm noktalarını seyirci ile buluşturacak olan "Son Şarkı - Ahmet'in Türküsü" Ahmet Kaya'nın sanatıyla nasıl insanları etkilediğini ve toplumsal duyarlılığı nasıl şekillendirdiğini gözler önüne serecek.

  Ahmet Kaya'nın sadece müzik kariyerini değil, aynı zamanda toplum üzerindeki derin etkisini ve ses getiren eserlerini de mercek altına alarak beyaz perde izleyicisiyle buluşturacak olan film, Ahmet Kaya'nın Paris'teki dönemini, vatan hasretini ve kimler tarafından hedef alındığını perdeye taşıyacak.

  "Son Şarkı - Ahmet'in Türküsü" şimdi sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top