Hesabım
  "TRON: Ares" Filmine İlk Bakış!

  Jared Leto'nun başrolde oynadığı filmden ilk görsel paylaşıldı.

  .

  Şu anda Kanada'nın Vancouver kentinde prodüksiyonu devam eden "TRON: Ares" filminden ilk resmi fotoğraf, aktör Jared Leto'nun sosyal medya hesapları aracılığıyla yayınlandı.

  Bu ilk karede, rengi biraz daha kırmızı olsa da, "Tron: Legacy"deki kötü adamlarınkine çok benzeyen bir karakter tasarımı sergileniyor.

  Filmin geçen yıl Ağustos ortasında başlaması beklenen çekimleri, sete çıkılmasına yalnızca birkaç hafta kala başlayan oyuncular grevi nedeniyle ertelenmişti. Çekimler şimdi, Norveçli yönetmen Joachim Rønning'in (Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales) yönetmenliğiyle başladı.

  İlk iki filmdeki dijital dünyadan daha çok gerçek dünyada vakit geçirmesi beklenen hikayenin, temasa hazır olmayan insan dünyasına geçen duyarlı bir program olan Ares'in ortaya çıkışına odaklanacağı bildiriliyor. Jared Leto filmde, bu programın insani tezahürünü oynayacak. Kadroda ayrıca Evan Peters, Greta Lee, Jodie Turner-Smith, Cameron Monaghan ve çekimlerin başlamasıyla kadroya katılan Gillian Anderson gibi isimler yer alıyor.

  Rønning filmi, Jesse Wigutow ve Jack Thorne'un yazdığı senaryodan yönetiyor. Yapımcılığı Emma Ludbrook, Jeffrey Springer ve Jared Leto üstleniyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top