Hesabım
  Üçüncü Venom Filminin Adı ve Vizyon Tarihi Belli Oldu

  Tom Hardy, Venom serisinin üçüncü filmiyle Ekim'de geri dönüyor.

  Sony Pictures

  Sony Pictures, yakında çıkacak "Venom" filminin resmi adının "Venom: The Last Dance" olacağını duyurdu. Venom/Eddie Brock karakterine hayat veren Tom Hardy, filmle iligili birçok sosyal medya paylaşımında "Son Dans" ifadesini kullandığı için bu isim büyük bir sürpriz olmadı.

  Buna ek olarak stüdyo, filmin vizyon tarihini iki hafta erkene çekti ve Venom üçlemesinin son filminin 25 Ekim'de izleyicilerle buluşacağını açıkladı.

  "Venom: The Last Dance" bu tarihte IMAX gibi birinci sınıf geniş formatlarda da vizyona girecek ve 22 Kasım'daki "Gladiator 2"ye kadar IMAX ekranlarında karşısına çıkabilecek bir rakibi yok. Bu açıdan vizyon tarihinin erkene çekilmesi Sony için muhtemelen daha kazançlı olacak.

  Üçüncü "Venom"un yapımına geçen yıl Haziran ayı sonlarında İspanya'da başlandı ancak SAG-AFTRA (Oyuncular Birliği) grevi nedeniyle çekimler birkaç hafta içinde durduruldu. Kasım ayında sete geri dönüldü ve çekimler yakın zamanda tamamlanacak.

  Yeni filmin olay örgüsüne ilişkin ayrıntılar gizli tutuluyor. Bütçesi 110 milyon doların üzerinde olan filmde ayrıca Juno Temple, Chiwetel Ejiofor ve Clark Backo da rol alıyor. İlk iki Venom filminin senaryosunu kaleme alan Kelly Marcell bu filmde senaryoyu yazmanın yanı sıra yönetmenliği de üstlendi.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top