Hesabım
  Sam Raimi, "Spider-Man 4" Söylentileri Hakkında Konuştu

  Sam Raimi'den Tobey Maguire'lı yeni bir Spider-Man filmi gelip gelmeyeceği uzun süredir konuşuluyor...

  Disney

  Tobey Maguire liderliğindeki üç Spider-Man filmini yöneten Sam Raimi'nin "Spider-Man" serisine geri dönüş ihtimali uzun süredir konuşuluyor.

  Raimi, 2000'li yılların başında yönettiği Örümcek Adam üçlemesinin ardından, yakın zamanda "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" filmini yönetmen üzere, şu anda Spider-Man'in de ev sahibi olan Marvel Studios ile çalıştı.

  Bu durum, anlaşılır bazı spekülasyonlara yol açtı. Hayranlar Raimi'nin ister Tom Holland liderliğindeki bir sonraki filmin yönetmeni olarak, ister söylentilerin çoğunun odaklandığı gibi Maguire liderliğindeki yeni bir filmin yönetmeni olarak Örümcek Adam serisine geri dönmesini istiyor.

  Geçtiğimiz hafta sonu WonderCon'a katılırken CBR'ye konuşan Raimi'ye bu söylentiler hakkında sorular sorulduğunda Raimi, Marvel ve Sony'nin onunla böyle bir iş hakkında henüz konuşmadığını söyledi:

  "Doğrusu, bunu henüz duymadım. Söylentileri okudum ama henüz üzerinde çalışmıyorum. Demek istediğim, Marvel ve Columbia mevcut Örümcek Adam filmleri ve oradaki parçalar konusunda çok başarılılar ve bana geri dönüp 'Evet millet, bu hikayeyi de anlatabiliriz ' diyecekler mi bilmiyorum.

  Emin değilim ama tüm yeni Örümcek Adam filmlerini seviyorum. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok'u çok sevdim. Tobey'i (Maguire) yeniden bu filmde görmek gerçekten çok güçlüydü.

  Tobey'le bu konu hakkında konuşmadım ama belki Marvel ya da Columbia Pictures konuşmuştur. Ancak Marvel'la yakın zamanda Doctor Strange in the Multiverse of Madness adlı bir filmde çalıştım. Bu yüzden onlarla aram çok iyi. Eğer çalışmalar devam ediyor olsaydı bunu duyacağımdan eminim. Öyle düşünüyorum. Bilmiyorum."

  Raimi "Doctor Strange" devam filminin tanıtım turlarında verdiği röportajlarında da Tobey Maguire'lı bir devam filmine sıcak baktığını açıklamıştı.

  Yönetmen Sam Raimi, Tobey Maguire'lı Spider-Man 4 Filmine Açık Olduğunu Söyledi

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top