Hesabım
  Özge Yağız ve Burak Sevinç'li "Beyaz Eşya"nın Eğlenceli Fragmanı Yayınlandı!

  10 Mayıs Cuma günü vizyona girecek "Beyaz Eşya", merak duygusunu diri tutan yüksek temposu, birbirinden eğlenceli karakterleriyle seyircileri kahkahaya boğmaya geliyor!

  Son yılların dikkat çeken yetenekli oyuncularından Özge Yağız ile Burak Sevinç’in başrolleri paylaştığı komedi filmi "Beyaz Eşya"dan beklenen fragman yayınlandı.

  10 Mayıs Cuma günü vizyona girecek olan "Beyaz Eşya", "Eskiyen buzdolaplarını yenilemek isteyen bir çiftin başına en kötü ne gelebilir ki?" sorusunun cevabını, keyifli anlar ve renkli karakterleriyle veriyor.

  Filmde, aynı apartmanda yaşayan iki ailenin sıradan yaşamlarına absürtlük katan iki beklenmedik ölüm ve bu ölümlerin merkezindeki iki buzdolabının birbirine karıştırılmasıyla birlikte yaşanan olaylar anlatılıyor.

  Mehmet Suat Özkan’ın senaryosunu yazdığı, Hakan Eser'in yönettiği, PRT Film imzalı "Beyaz Eşya"da Ferit Aktuğ, Sarp Bozkurt, Bahtiyar Engin, Aycan Koptur, Alper Baytekin, Metin Coşkun, Barış Başar, Sami Aksu, Ebru Şam, Ceren Taşçı, Cemil Şahin gibi birbirinden değerli isimler rol alıyor.

  "Beyaz Eşya" 10 Mayıs Cuma günü, A90 Pictures dağıtım şirketi aracılığıyla tüm Türkiye’de vizyonda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top