Hesabım
  Dwayne Johnson, Biyografik Film "The Smashing Machine"de Tanınmaz Halde!

  Benny Safdie tarafından yönetilen A24 filmi, efsane MMA dövüşçüsü Mark Kerr'in hayatını anlatıyor.

  A24

  A24, Benny Safdie imzalı yeni biyografi filmi "The Smashing Machine"den Dwayne Johnson'lı ilk kareyi paylaştı. Film Johnson'ı "Jungle Cruise" rol arkadaşı Emily Blunt ile yeniden bir araya getiriyor.

  Dwayne "The Rock" Johnson'ın dövüş sporları geçmişinden yararlandığı "The Smashing Machine", ünlü MMA dövüşçüsü Mark Kerr'in karma dövüş sanatları dünyasının zirvesine yükselişinin öyküsünü anlatıyor.

  Sosyal medyada paylaşılan ilk görselde Johnson, Mark Kerr rolünde, muhtemelen bir PRIDE FC ringi içinde oturmuş ve rauntlar arasında dövüş kampıyla konuşurken görülüyor ancak başarılı makyaj çalışması sayesnde aktörü tanımak neredeyse imkansız.

  Kerr iki kez UFC ağır siklet turnuva şampiyonu ve World Vale Tudo Şampiyonası Turnuvası kazananıydı. Kariyeri boyunca iki düzineden fazla MMA şampiyonluğu kazandı. Ancak bir yandan sporun simgesi olurken diğer yandan bağımlılıkla mücadele ediyordu.

  Çekimleri devam eden filmde Emily Blunt, Kerr’in karısı Dawn Staples olarak izleyci karşısına çıkacak.

  "The Smashing Machine" oyunculuk kariyerinin yanı sıra kardeşi Josh Safdie ile birlikte "Uncut Gems" ve "Good Time" gibi filmlere imza atan Benny Safdie'nin ilk solo yönetmenlik denemesi olarak dikkat çekiyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top