Hesabım
  “Karanlıktan Kaçış” Şimdi Sinemalarda!

  Tuvana Türkay, Serhat Teoman ve Saygın Soysal'ın başrolde olduğu, gizemlerle dolu gerilim filmi "Karanlıktan Kaçış" vizyona girdi!

  Başrollerini Tuvana Türkay, Serhat Teoman, Saygın Soysal ve Burak Sarımola’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Tolga Toga'nın oturduğu gerilim filmi “Karanlıktan Kaçış” sinema salonlarında yerini aldı.

  "Karanlıktan Kaçış" yaşadığı ihanetin ardından kendisini toplamak için arkadaşının orman evine yerleşen gazeteci Anıl'ın (Serhat Teoman), burada tanıştığı insanlarla yaşadığı beklenmedik olayları anlatıyor.

  Anıl'ın yolu, amnezi hastası olan ve uyuyup uyandığında önceki güne dair tüm anılarını kaybeden Esin (Tuvana Türkay), Esin'in eşi olduğunu söyleyen Çetin (Saygın Soysal), sağır ve dilsiz kızları İlkin ile kesişir. Esin'in geçirdiği bir kaza sonucunda Anıl'a sığınmasıyla birlikte, bu gizemli ailenin sırları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

  "Karanlıktan Kaçış" Filmini Yönetmeni ve Oyuncularıyla Konuştuk!

  "Karanlıktan Kaçış"ın oyuncu kadrosunu Asuman Damak, Sefa Zengin, Melih Özkaya, Ufuk Kaplan gibi değerli isimler tamamlıyor. Tolga Toga, filmin senaryosunu Süleyman Mercan ve Kaan Öztürk ile birlikte kaleme aldı, aynı zamanda Tahsin Durkaya ve Gülseren Çatalbaş Akçay ile yapımcılığı üstleniyor.

  "Karanlıktan Kaçış" şimdi sinemalarda seyircilerini bekliyor!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top