Hesabım
  Hocus Pocus 2'nin Çekimleri Başladı!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 21 Eki 2021 - 20:00

  Sanderson kardeşler, yıllar sonra yeniden aramızda!

  Uzun süredir Hocus Pocus'a devam filmi geleceği konuşuluyordu. Öncelikle orijinal filmin yıldızları Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy'nin Hocus Pocus 2'de rol alacağı resmiyet kazandı. Şimdi ise filmin çekimlerinin başladığı resmi olarak duyuruldu.

  Disney+ dijital streaming platformu üzerinden yayınlacak olan Hocus Pocus 2'nin çekimlerine başlandığı açıklandı. Söylenenlere göre filmin prodüksiyonu, Rhode Adası'nda sürdürülüyor. Yerel gazeteden alınan bilgi ile birlikte Hocus Pocus 2'nin bir katolik okulu olan La Salle Academy'de çekildiği öğrenildi. 

  Hocus Pocus 2'de, üç genç kadın yanlışlıkla Sanderson kız kardeşleri modern çağa getirecek. Genç kadınların, çocuk yeme isteği ile dolup taşan Sanderson kardeşleri durdurmanın bir yolunu bulmaları gerekmektedir. 1993 yapımı orijinal filmde Cadılar Bayramı'nda dirilen üç Salem'li yaşlı cadının hikayesini anlatıyordu.

  The Proposal ile tanınan Anne FletcherHocus Pocus 2'nin yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy'nin dışında kimlerin olduğu bilinmiyor. Hocus Pocus 2, 2022 yılı içerisinde Disney+'ta gösterimini yapmaya başlayacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top