Hesabım
  Harry Potter 20. Yıl Özel Buluşması ''Return to Hogwarts''tan Fragman!

  HBO Max'te yayınlanacak buluşmadan ilk görüntüler yayınlandı.

  Yeni yılın ilk günü, HBO Max'te yayınlanacak retrospektif ''Return to Hogwarts'', serinin ilk filmi Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın 20. yılında, başta ''altın üçlü'' Daniel RadcliffeRupert Grint ve Emma Watson olmak üzere serinin oyuncularını bir araya getirecek.

  Yayınlanan kısa fragmanda, Hagrid karakterine hayat veren Robbie Coltrane, Neville Longbottom olarak tanıdığımız Matthew Lewis ve Weasley ailesinin babası Arthur Weasley karakterini canlandıran Mark Williams'ın Hogwarts'tan davetiye mektupları aldığını görüyoruz. Ayrıca Emma Watson ve Helena Bonham Carter'ın anlık görüntülerine şahit oluyoruz. 

  Fragmanda da belirtildiği üzere, Return to Hogwarts'ta, Ralph Fiennes (Lord Voldemort), Jason Isaacs (Lucius Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black), Tom Felton (Draco Malfoy), James Phelps (Fred Weasley), Oliver Phelps (George Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasley), Alfred Enoch (Dean Thomas), Evanna Lynch (Luna Lovegood) ve daha birçok isim yer alacak. 

  Serideki filmlere derinlemesine bir bakış sunacak olan retrospektif, oyuncularla ve film ekibiyle yapılan derinlemesine röportajlar içerecek ve izleyenleri, tüm zamanların en sevilen film serilerinden birine doğru büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top