Hesabım
  Daisy Ridley ve Tom Holland'lı 'Chaos Walking'den Altyazılı Fragman!
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 20 Ara 2021 - 15:43

  Doug Liman tarafından yönetilen bilim kurgu ve aksiyon filmi 31 Aralık'ta sinemalarda!

  Bourne Identity, Mr. and Mrs. Smith, JumperEdge of Tomorrow gibi filmlere imza atan Doug Liman'ın yönettiği Chaos Walking'in başrollerinde Tom Holland ve Daisy Ridley yer alıyor. Filmin senaryosu Patrick Ness ve Christopher D. Ford tarafından yazıldı.

  Bilim kurgu ve aksiyon türündeki filmin konusu kısaca şöyle: Todd Hewitt (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan "Yeni Dünya"nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen "Yeni Dünya", "Noise" adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola (Daisy Ridley) isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola'nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir...

  Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Mads MikkelsenDemian BichirDavid OyelowoCynthia ErivoNick Jonas gibi isimler yer alıyor. Chaos Walking, 31 Aralık'ta sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top