Hesabım
  "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren" Gişe Liderliğini Bırakmıyor!

  Bu hafta vizyona giren "Dilberay", "Kesişme: İyi Ki Varsın Eren"i zirvedeki tahtından indiremedi.

  4 - 6 Şubat hafta sonu gişe rakamları açıklandı. Haftalardır zirvedeki yerini koruyan Özer Feyzioğlu filmi Kesişme: İyi Ki Varsın Eren vizyondaki altıncı haftasını da lider olarak kapattı. Film hafta sonunda 132 bin 630 kişi tarafından izlendi.

  4 Şubat Cuma günü vizyona giren Dilberay ise açılış hafta sonunda 131 bin 337 biletli seyirci tarafından izlendi. Kesişme: İyi Ki Varsın Eren'den yaklaşık 1300 kişi geride kalan Dilberay, gişe listesinin ikinci sırasında yer aldı. 

  Son haftalarda istikrarlı bir şekilde koruduğu ikinciliği Dilberay'a kaptıran yerli animasyon filmi Aslan Hürkuş Kayıp Elmas, 100 bin 615 seyirci tarafından izlenerek gişe listesinin üçüncü sırasına geriledi. Dördüncü sırada ise yine animasyon filmi olan Kaptan Pengu ve Arkadaşları 2 yer alıyor. Film hafta sonunda 77 bin 499 kişi tarafından izlendi. 

  Roland Emmerich imzalı Moonfall, yerli filmlerin ilk üçte yer aldığı Türkiye gişesinde kendisine ancak beşinci sırada yer bulabildi. Film, 60 bin 55 kişi ile açılış yaptı. Büyük bütçeli bir Hollywood yapımı olan Moonfall'un gişede daha yukarılara çıkıp çıkamayacağını önümüzdeki günler gösterecek.

  Gişe listesinin devamına baktığımızda da yerli filmlerin öne çıktığını görüyoruz. Bu hafta vizyona giren Afacanlar İş Başa Düştü altıncı sırada yer alırken, Benden Ne Olur? ve Anka filmleri dokuzuncu ve onuncu sırada yer alarak ilk onu tamamlıyorlar. Gişe rekortmeni Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok gişenin sekizinci sırasına gerilerken, animasyon filmi Şarkını Söyle 2 de yedinci sırada yer alıyor. 

  İşte 4 - 6 Şubat haftasının en çok izlenen 10 filmi ve hafta sonu seyirci sayıları: 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top