Hesabım
  "Spider-Man: No Way Home"dan Eğlenceli Kamera Arkası Videosu Yayınlandı!
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 24 Şub 2022 - 07:35

  Filmin Blu-ray, DVD ve dijital versiyonunun Andrew Garfield ve Tobey Maguire'lı 20 dakikalık bonus görüntü içereceği açıklandı.

  2021'in gişe rekortmeni filmi "Spider-Man: No Way Home"un yarattığı heyecan dalgası hala devam ediyor. Sony Pictures filmin 22 Mart'tan itibaren dijital olarak yayınlanacağını, 12 Nisan'dan itibaren ise DVD ve Blu-Ray olarak satın alınabileceğini açıkladı. 

  Hayranları sevindiren asıl sürpriz ise filmin bu yeni yayınlanacak verisyonlarında 80 dakikalık kamera arkası görüntüsünün yanı sıra Andrew Garfield ve Tobey Maguire'ın yer aldığı 20 dakikalık bonus görüntünün yer alacağının duyurulması oldu. Bu özel görüntülerin tanıtımı olarak paylaşılan kamera arkası klibi ve üçlünün 1967 yılının Spider-Man çizgi filminden alınan ve internette çok popüler bir meme'e dönüşen sahneyi canlandırdığı fotoğraf sosyal medyada, Marvel ve Spider-Man hayranları tarafından coşkuyla karşılandı. 

  Sony her ne kadar filmin vizyona girmesinin ardından Spider-Man aktörlerinin fotoğraflarını paylaşmış olsa da, bu video stüdyonun büyük bir sır olarak sakladığı büyük buluşma hakkındaki ilk açık paylaşımı. Videoda Tom Holland, tüm bu deneyimi "kariyerimin en önemli olayı" olarak nitelendirirken, Andrew Garfiel "Ben ve Tobey sete geldiğimizde bizi büyük bir içtenlikle karşıladılar" şeklinde bir açıklama yapıyor. 20 dakikalık bonus görüntülerde izleyeceklerimizin yalnızca küçük bir kısmını yansıtan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

   

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top