Hesabım
  "Adanış Kutsal Kavga" Türkiye’de Vizyona Girmeden Beş Ülkeye Satıldı

  Film, 11 Mart'ta sinemalarda!

  Yapımcılığını FFP Media adına Şenel İlhan’ın yaptığı, dağıtımını CGV Mars’ın üstlendiği merakla beklenen "Adanış Kutsal Kavga" filmi 11 Mart’ta seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor. Fragmanlarıyla büyük ilgi gören ve aksiyon sinemasında çığır açmaya hazırlanan "Adanış Kutsal Kavga" henüz Türkiye’de vizyona girmeden yurt dışına satılarak eşine az rastlanır bir başarıya imza attı.  

  İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can NergisErcüment Fidan ve Dilek Serbest gibi yıldız isimleri kadrosunda buluşturan film, Güney Kore, Tayvan, İspanya, İtalya ve Japonya’da seyirciyle buluşacak. "Adanış Kutsal Kavga", dövüş sporları ve aksiyon sineması hususunda derin bir kültüre sahip Tayvan, Güney Kore ve Japonya’da büyük ilgi gördü. Filmin lisans anlaşması yapılan bu ülkelerde gösterilecek olması sinema çevrelerinde özellikle dikkate değer bir başarı olarak değerlendirildi.

  Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon sahnelerini bünyesinde barındıran film, beş yüz yıllık kadim bir mücadelenin hikayesini anlatıyor. İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli "Adanmış"larda kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen bu soluk kesici aksiyon filmi, Türk sinemasında standartları yeniden belirleyecek!

  "Adanış Kutsal Kavga" 11 Mart’ta vizyonda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top