Hesabım
  Ryan Reynolds, Netflix'in En Çok İzlenenler Listesindeki Üç Filmde Yer Alan İlk Oyuncu Oldu!
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 30 Mar 2022 - 15:35

  Ünlü oyuncunun son filmi "The Adam Project" de Netflix'in en çok izlenenler listesine girdi.

  Shawn Levy tarafından yönetilen ve Ryan Reynolds'ın Mark Ruffalo, Jennifer GarnerZoe Saldana ve genç oyuncu Walker Scobell ile birlikte rol aldığı zaman yolculuğu temalı aksiyon ve macera filmi "The Adam Project" Netflix'in en çok izlenenler listesinde yerini aldı ve böylece Ryan Reynolds, Netflix'in Tüm Zamanların En Çok İzlenen İngilizce Filmleri listesinde üç filmi bulunan ilk oyuncu oldu. 

  Haftalık olarak küresel çapta ve ülke bazında platformun en popüler içeriklerini duyuran Netflix, tüm zamanların en çok izlenenler listesini ise filmlerin ilk 28 gününde elde ettiği toplam izlenme sayısına göre hazırlıyor. Buna göre; Ryan Reynolds, Gal Gadot ve Dwayne Johnson'lı "Red Notice" platformda yayınlandıktan sonraki ilk 4 haftada toplam 364 milyon saat izlenerek ilk sırada yer alıyor. 

  Aksiyon sinemasının usta yönetmeni Michael Bay tarafından yönetilen aksiyon ve gerilim filmi "6 Underground" ise listede yer alan diğer bir Ryan Reynolds filmi. Listenin 9. sırasında yer alan film ilk 4 haftasında 205 milyon 470 bin saat izlenmiş. "The Adam Project"in de 209 milyon 500 bin saat izlenerek 6. sıraya yerleşmesiyle Ryan Reynolds, Netflix'in en popüler 3 filminde yer alan ilk oyuncu oldu. 

  Aynı listede üçüncü sırada yer alan "Bird Box" ve beşinci sırad yer alan "The Unforgivable" filmleriyle Sandra Bullock da platformun en çok izlenen diğer iki filminde oynayan isim olarak Ryan Reynolds'ı takip ediyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top