Hesabım
  Psikolojik Gerilim "Watcher"dan Yeni Fragman!

  Filmin başrolünü Maika Monroe üstleniyor.

  Kısa filmleriyle çeşitli festivallerde ödüller alan Chloe Okuno'nun ilk uzun metraj filmi "Watcher"dan yeni bir fragman yayınlandı. Prömiyerini Sundance Film Festivali'nde yapan ve olumlu yorumlar alan psikolojik gerilim filminin başrolünü  "It Follows", "The 5th Wave", "Independence Day: Resurgence" gibi filmlerden tanıdığımız Maika Monroe üstleniyor.

  Senaryosu Chloe Okuno ve Zack Ford tarafından kaleme alınan "Watcher"da Monroe'ye Karl GlusmanBurn GormanTudor Petrut ve Madalina Anea gibi isimler eşlik ediyor. 

  Resmi özete göre "Watcher"ın konusu kısaca şöyle: Julia (Monroe), yeni bir iş için memleketi Romanya'ya taşınan eşi Francis'e (Karl Glusman) eşlik eder. Yakın zamanda oyunculuk kariyerini bırakmış olduğundan, kendini sık sık yalnız ve boş bulur. 

  Bir gece, penceresinden insanları izlerken, bitişik bir binada kendisine bakıyormuş gibi görünen belirsiz bir figür görür. Kısa bir süre sonra, yerel bir sinemada yalnızken Julia'nın izlenme hissi yoğunlaşır ve takip edildiğinden emin olur - kendisini izleyen aynı gizemli komşu olabilir mi? Bu arada "Spider" olarak tanınan bir seri katil şehirde dolaşmaktadır...

  IFC Films, "Watcher"ın yeni fragmanın yanı sıra filmin resmi posterini de yayınladı.

   

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top