Hesabım
  "Kral Şakir Geri Dönüşüm"den İlk Fragman!

  "Kral Şakir Geri Dönüşüm" çok yakında Disney+'ta!

  Çocukların sevgilisi Kral Şakir yepyeni bir filmle geri dönüyor! 

  Varol Yaşaroğlu tarafından yaratılan sevilen çizgi karakter, daha önceki iki uzun metraj filmiyle çocuklara Covid-19 salgınını ve temiz denizlerin, temiz bir dünyanın önemini anlatmıştı. Serinin üçüncü filmi olan "Kral Şakir Geri Dönüşüm"de ise çocuklara geri dönüşümün ve çevreyi korumanın ne kadar önemli olduğunu anlatacak.

  Disney Plus'ta yayınlanacak ilk orijinal yerli yapımlardan biri olan "Kral Şakir Geri Dönüşüm" filmi için Varol Yaşaroğlu ""Bir çocuk öğrenirse, bir çocuk değişirse dünya değişir." hedefiyle harekete geçtiklerini söylüyor: "Filmde çok eğlenceli bir macera var. İzleyici izlerken 'Çok heyecanlı, sonunda ne olacak?' derken alttan birçok mesajı da alacak, zaten amacımız bu." 

  Filmin konusu kısaca şöyle: Bilim insanı Mirket, bir geri dönüşüm aleti keşfeder. Bu keşif sayesinde dünya artık çöplerden arındırılabilecektir. Mirket, çöplerin geri dönüştürülmesi için uğraşsa da kimse onu dinlemez. Çöpleri alıp başka bir galaksiye yollayan insanlar, çok geçmeden intikam için gelen uzaylılarla mücadele etmek zorunda kalır.

  "Kral Şakir Geri Dönüşüm"ü Disney+'ta izlemek için tıklayın...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top