Hesabım
  Ezra Miller, "Flash" Filminden Çıkartıldı mı?

  Warner Bros'un, son dönemlerde birçok şiddet ve istismar vakasıyla gündeme gelen ve tutuklanan Ezra Miller ile olan ilişkisini sonlandıracağı iddia edildi.

  Warner Bros'un DC Comics filmi "The Flash"ın planlanan vizyon tarihine henüz bir yıl var ancak filmle ilgili kriz giderek büyüyor. 

  Filmin başrol oyuncusu Ezra Miller, son dönemlerde uygunsuz davranışları nedneiyle birden fazla kez tutuklandı ve şiddet, istismar iddialarıyla gündeme geldi. Bunun üzerine Warner Bros. yetkilileri 30 Mart'ta acil bir toplantı düzenleyerek aktörün sıradaki filmlerinin durumu hakkında görüşmüşler ancak bu toplantıdan nasıl bir sonuç çıktığı açıklanmamıştı.

  Ezra Miller son iki hafta içinde, iki istismar vakasıyla daha gündeme geldi. Bunlardan birinde, 29 yaşındaki Miller'ın 12 yaşındaki bir çocuğa uygunsuz davranışları olduğu ve çocuğun ailesinin oyuncuya karşı geçici bir taciz önleme emri olduğu bildirildi.

  Şimdilerde Warner Bros'un Miller ile ilgili kesin adımı atmaya hazır olduğu konuşuluyor. Deadline'a göre Warner Bros, The Flash'ın gelecek yıl yayınlanmasının ardından Ezra Miller ile olan ilişkisini sonlandıracak. Miller, Warner Bros'un "Fantastic Beasts" serisinde de rol alıyordu.

  Stüdyo içerisinden bir kaynağın belirttiğine göre, yeni Warner Bros. Discovery CEO'su David Zaslav, Miller skandalının "The Flash" Haziran 2023'te gösterime girene kadar çok fazla gündem olmamasını umuyor: "Warner Bros. için bunda herhangi bir kazanç yok. Bu Zaslav için çok önemli bir sorun. Umudu, film vizyona girmeden önce skandalın düşük bir seviyede kalması ve en iyisinin ortaya çıkmasıdır."

  Zaslav'ın DC filmlerini geliştirmek istediği ve Marvel Sinematik Evreni gibi genişletmek istediği biliniyor. "The Flash" DC için potansiyel bir çoklu evren-açılış filmi olarak hizmet edecekti ancak bu durumda DC için yapılan bu planlar iptal oldu. DC evreni genişlese bile bu Ezra Miller'ın Flash karakteri üzerinden olmayacak. 

  Michael Keaton'ın Batman olarak geri dönüşü, filmde Ben Affleck'in Batman'iyle birlikte rol alacak olması ve 200 milyon dolarlık bütçesiyle "The Flash" Warner Bros'un oldukça üstüne düştüğü bir filmdi. Ancak film şu anda stüdyo için çok büyük bir krize dönüşmüş durumda. Bu kadar büyük bir yatırımın yapıldığı filmin tamamen iptal edilmesi mümkün görünmüyor fakat filmin vizyona girmeden doğrudan HBO Max'te yayınlanma olasılığı da konuşuluyor. Ayrıca Warner Bros'un film için basın ve tanıtım turları yapmaması bekleniyor. 

  Ezra Miller bu hafta doğrulanmış Instagram hesabını sildi ve kayıplara karıştı. Los Angeles Times, Miller aleyhine karar vermeye çalışan bir mahkemenin aktörü bulamadığı bildiriliyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top