Hesabım
  Margot Robbie "Barbie" Setinde Görüntülendi
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 22 Haz 2022 - 13:19

  Çekimleri devam eden filmden ilk set fotoğrafları sosyal medyaya sızdı.

  Başrolünü Margot Robbie'nin üstlendiği "Barbie" filminden ilk set fotoğrafları, sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşıldı. Fotoğraflarda Margot Robbie, klasik bir Barbie kostümü olan İspanyol paça pembe tulumuyla görünüyor.

  Yönetmen koltuğunda 3 kez Oscar adayı Greta Gerwig'in (Lady Bird, Little Women) oturduğu filmin senaryosu Grewig ve Noah Baumbach (Frances Ha, Marriage Story) tarafından kaleme alındı. Yıldızlarla dolu filmde Margot Robbie'ye Ryan Gosling, Simu Liu, Will Ferrell, America Ferrera, Emma Mackey, Kate McKinnonAlexandra Shipp ve Kingsley Ben-Adir gibi isimler eşlik ediyor. Geçtiğimiz hafta Ryan Gosling'i Ken olarak gördüğümüz ilk resmi fotoğraf da paylaşılmıştı.

  2023 yazında seyirciyle buluşması planlanan film, uzun zamandır hayata geçirilmeye çalışılan bir projeydi. Daha önce Sony tarafından geliştirilen filmin başrolü için Amy Schumer ve  Anne Hathaway düşünülmüştü. Bir dizi yönetmen ve senarist değişkliğinden sonra projeyi Warner Bros devraldı ve Gerwig - Baumbach ikilisi filmi baştan yarattı. 

  Bir meta-hikaye anlatması beklenen filmin şimdilik paylaşılan özetine göre Barbie'yi yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadın olarak izleyeceğiz. Yaşadığı dünyanın "mükemmel kadın" imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top