Hesabım
  Marvel Sinematik Evreni'nin 5. ve 6. Fazında İzleyeceğimiz Tüm Yapımlar
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 25 Tem 2022 - 10:32

  Marvel'ın Comic-Con'da duyurduğu tüm projeleri bu dosyada!

  Bu yıl Comic-Con'un en ses getiren paneli hiç kuşkusuz Marvel Stüdyoları tarafından gerçekleştirildi. Panelde, "Spider-Man: Far From Home"dan sonraki tüm film ve dizileri kapsayan ve artık resmen "The Multiverse Saga" olarak adlandırılan birbirine bağlı büyük bir hikaye evreni tanıtıldı.

  Genel olarak "The Multiverse Saga" adını alan bu hikaye evreni Marvel Sinematik Evreni'nin 4., 5. ve 6. fazlarından oluşacak. Panelde, son olarak "Thor: Love and Thunder"ı izlediğimiz 4. fazın, 17 Ağustos'ta Disney+'ta yayınlanacak "She-Hulk" dizisi ve 11 Kasım'da vizyona girecek "Black Panther: Wakanda Forever" ile sona ereceği açıklandı. 

  Ayrıca 2023'ten başlayarak 2024 yılına kadar uzanacak 5. fazı oluşturacak film ve diziler de açıklandı. Marvel Sinematik Evreni'nin 5. fazı "Ant-Man and The Wasp: Quantumania" ile başlayacak. Bu filmde, Marvel Evreni'nin Thanos'tan sonraki en büyük kötüsü olarak Kang the Conqueror (Jonathan Majors) sahneye girecek ve tüm olaylar 6. faza bağlanacak. 

  Marvel panelde 6. faza dair bir ön takvim de paylaştı. 2024 sonunda başlayıp 2025'e uzanacak 6. fazdaki yapımların tamamı henüz belli deği ancak bu dönemde izleyeceğimiz filmlerin en önemlilieri olan "Fantastic Four", "Avengers: The Kang Dynasty" ve "Avengers: Secret Wars" vizyon tarihleriyle birlikte duyuruldu. 

  Gelin şimdi Marvel Sinematik Evreni'nin 5. ve 6. faz yapımlarının hepsini gözden geçirelim...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top