Hesabım
  Ezra Miller Davranışları İçin Özür Diledi
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 16 Ağu 2022 - 11:09

  "Flash" yıldızı Ezra Miller, "karmaşık zihinsel sağlık sorunları" için tedaviye başladığını açıkladı.

  "The Flash" yıldızı Ezra Miller, son dönemlerde sergilediği, saldırı ve taciz iddialarına yol açan rahatsız edici davranışlarına ilişkin sessizliğini bozdu. Oyuncunun bir temsilcisi tarafından Variety'ye yapılan açıklamada Miller, yaptıkları için özür diledi.

  "Son zamanlarda büyük bir kriz döneminden geçtikten sonra, şimdi anlıyorum ki komplike zihinsel sağlık sorunları yaşıyorum ve tedavi sürecine başladım." diyen Ezra Miller, "Geçmiş davranışlarımla endişelendirdiğim ve üzdüğüm herkesten özür dilemek istiyorum. Hayatımda sağlıklı, güvenli ve üretken bir aşamaya geri dönmek için gerekli çalışmaları yapmaya kararlıyım." ifadelerinde bulundu. 

  Miller, DC Comics karakteri Barry Allen'ı 2017 tarihli "Justice League"de ve "Zack Snyder's Justice League"de oynadı. Ancak Miller'ın adının son zamanlarda sürekli suçla anılması ve aktörün farklı eyaletlerde birkaç kez tutuklanması, "The Flash"ın arkasındaki stüdyo olan Warner Bros.'u alarma geçirdi.

  Ezra Miller'ın stüdyoyla ilişkisi yalnızca Flash karakterini canlandırmasıyla sınırlı değil, oyuncu Warner Bros'un önemli film serisi "Fantastik Canavarlar"ın ana kadrosunda da bulunuyor. Miller konusunda ne yapacaklarını belirlemek için toplantı düzenleyen stüdyonun, "Flash" vizyona girdikten sonra oyuncuyla tüm ilişkilerini koparacağı iddia edilmişti ancak resmi bir açıklama yapılmadı.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top