Hesabım
  "The Banshees Of Inisherin" Venedik'te 13 Dakika Boyunca Ayakta Alkışlandı!

  "In Bruges" ekibinin yeni filmi, Venedik Film Festivali'nin favorisi oldu.

  Yönetmen Martin McDonagh'ın 2017'nin çok başarılı filmi "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"nin ardından Venedik Film Festivali'ne dönüşü olan "The Banshees of Inisherin", dünya prömiyerini yaptığı festivalde izleyiciler tarafından 13 dakika boyunca ayakta alkışlandı.

  Filmin yıldızları Colin Farrell ve Brendan Gleeson, McDonagh ile birlikte izleyiciler arasındaydı. 2008 yapımı "In Bruges" filminde de birlikte çalışan ekibe yönelen alkış ve tezahüratlar, yılın en tartışmalı filmi "Don't Worry Darling"in gösteriminin gecikmesine neden oldu. "The Banshees of Inisherin" böylece, Venedik Film Festivali'nin en çok alkışlanan filmi olma unvanını elde etti. Filmin adını önümüzdeki ödül sezonunda sıkça duyacağız.

  Martin McDonagh'ın, memleketi İrlanda'da çektiği "The Banshees of Inisherin", 1923'te İrlanda İç Savaşı'nın gölgesinde yaşanan olayları; kendi halinde yaşayıp giden, arkadaş canlısı Pádraic (Farrell) ve Pádraic'e açıklanamaz bir şekilde sırtını dönen huysuz arkadaşı Colms (Gleeson) arasındaki çatışmanın kasaba çapında yarattığı gerginliği anlatıyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top