Hesabım
  İddialı Komedi Filmi "Kim Bu Aile?"nin İlk Afiş ve Fragmanı Yayınlandı
  8 Eyl 2022 - 17:00

  "Kim Bu Aile?" 7 Ekim'de sinemalarda!

  Yılın en iddialı komedi filmi "Kim Bu Aile?"nin ilk fragmanı ve afişi yayınlandı! Oyuncu kadrosunda Cengiz BozkurtNurgül YeşilçayOnur BulduFerit AktuğAltan ErkekliFatih AlBeste Kökdemir gibi sevilen isimlerin yer aldığı film, 7 Ekim'de seyirciyle buluşacak.

  "Kim Bu Aile?"nin yönetmen koltuğunda "Küçük Esnaf", "Yol Arkadaşım", "Bayi Toplantısı" gibi filmlerin gişe rekortmeni yönetmeni Bedran Güzel oturuyor. Aksiyon ve komediyi bir araya getiren senaryo ise Ali Erkan Ersezer'in imzasını taşıyor. 

  Aksiyon yönetmenliğini, özel olarak Türkiye’ye gelen Koreli yönetmen Youn Dae-Won'un, görüntü yönetmenliğini ise Türkiye sinemasının önemli isimlerinden Jean-Paul Seresin'in üstlendiği "Kim Bu Aile?" arka planındaki özenli çalışmayla ülkemizin aksiyon komedi sineması için yeni bir çıta belirlemek hedefinde. 

  Film, hayatının değişmesine neden olan çetenin peşine düşen Adem ve ailesinin hikayesini konu ediyor. Adem Haberdar’in hayatı, önemli bir operasyonda başarısız olunca emniyetten ayrılmak zorunda kalmasıyla bambaşka bir hal alır. İşinden ayrılmasına neden olan çetenin peşine düşen Adem, çeteyi takip edebilmek için bir tavukçu restoranını devralmak zorunda kalır. Ancak Adem, beklenmedik bir şekilde çok başarılı olur. Bu süreçte Adem’e en büyük destek ailesinden gelir.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top