Hesabım
  Al Pacino'nun Yeni Projesi Belli Oldu
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 29 Eyl 2022 - 08:15

  Usta oyuncu "sinemaya aşk mektubu" olarak tanımlanan bağımsız film "Billy Knight"ta başrolü üstlenecek.

  Son olarak geçtiğimiz yılın öne çıkan filmlerinden "House of Gucci" ile izleme şansı bulduğumuz usta oyuncu Al Pacino, senarist ve yönetmen Alec Griffen Roth'un ilk uzun metraj filmi "Billy Knight"ın oyuncu kadrosuna katıldı. Filmde ayrıca "Stranger Things" ile tanıdığımız Charlie Heaton ve "Booksmart" yıldızı Diana Silvers rol alıyorlar. 

  "Billy Knight", kendi filmlerini çekmek isteyen yüksek lisans öğrencileri Alex (Heaton) ve Emily'yi (Silvers) takip ediyor. Alex, film işinde başarılı olmak istemesinin yanı sıra, başarısız bir senarist olan babasının ölümüyle de boğuşmaktadır. Alex'in babasının ona bıraktığı tek şey bitmemiş bir kutu yazı ve üzerinde "Billy Knight" yazan bir mendildir. Bu ipuçları, Alex'i gizemli ve münzevi Billy Knight'ı (Al Pacino) bulma arayışına gönderir.

  Filmi "Billy Knight sinemaya yazılmış bir aşk mektubu, bu büyük sanat formunun tarihine batmış bir fantezi" olarak anlatan yönetmen Roth, "Eşsiz Al Pacino'ya ve inanılmaz yetenekler Charlie Heaton ve Diana Silvers'a sahip olmak, bir rüyanın gerçek olması." dedi. "Billy Knight"ın çekimleri bu hafta Los Angeles'ta başlıyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top