Hesabım
  "Cehennem Melekleri 4" Ne Zaman Vizyona Girecek?

  Lionsgate filmin vizyon tarihini kesinleştirdi.

  Lionsgate, merakla beklenen "Cehennem Melekleri 4" (The Expendables 4) filminin 22 Eylül 2023 tarihinde vizyona gireceğini resmen açıkladı. 2010 yılında Sylvester Stallone tarafından yönetilen Cehennem Melekleri filmi ile başlayan aksiyon -macera serisi, dördüncü film ile son bulmaya hazırlanıyor.

  Sylvester Stallone, Jason StathamDolph Lundgren ve Randy Couture'un serideki rollerine geri döndüğü filmde ayrıca; Andy Garcia, 50 Cent, Megan Fox, Tony Jaa, Iko UwaisJacob Scipio ve Levy Tran gibi yeni isimler rol alıyor.

  Eski dublör Scott Waugh (Need For Speed) tarafından yönetilen filmin senaryosunu Spenser Cohen (Moonfall) ve Max Adams (The Terminal List) kaleme aldı. Resmi özetine göre "Cehennem Melekleri 4"ün konusu şöyle: Ellerine geçen her silaha ve bunları kullanma becerisine sahip Cehennem Melekleri dünyanın son savunma hattıdır. Ancak yeni stil ve taktiklere sahip yeni ekip üyeleri, "yeni kan" terimine yepyeni bir anlam kazandıracak.

  Sylvester Stallone'un önceki açıklamalarına göre, "Cehennem Melekleri 4" Barney Ross'un serideki son görünüşü olacak. Eğer Cehennem Melekleri serisi dördüncü filmden sonra da devam ederse, takım arkadaşı Lee Christmas (Jason Statham) serinin yeni merkezi olabilir. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top