Hesabım
  Netflix, Berkun Oya İmzalı "Cici"nin İlk Fragmanını Paylaştı
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 13 Eki 2022 - 10:25

  "Cici", 27 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te!

  Berkun Oya'nın senaryosunu kaleme aldığı ve yönettiği "Cici" filminden ilk resmi fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Ayça BingölFatih ArtmanFunda Eryiğitİncinur DaşdemirNur SürerOkan YalabıkOlgun ŞimşekŞevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi güçlü isimleri buluşturan "Cici", acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin 30 yıl sonra eski evlerinde buluşmasını anlatıyor.

  "Masum", "Azizler", "İyi Seneler Londra" gibi yapımlarla tanınan Berkun Oya, 2020 yılında Netflix'te yayınlanan "Bir Başkadır" dizisiyle büyük ses getirmişti. "Cici"nin yapımını Berkun Oya'nın yapım şirketi Krek Film üstleniyor.

  Filmin konusu kısaca şöyle: 1980'li yıllarda İç Anadolu'da yaşayan bir aile, acı bir kayıp yaşadıktan sonra, yıllarca yaşadıkları yerden ayrılıp, şehre göç etmeye karar verir. Aradan geçen 30 yılın ardından, geçmişin izlerini taşıyan çiftlik evine geri döndüklerinde bastırılmış duygular ve sırlar ortaya çıktıkça eski yaralar da yeniden açılır. Aile şimdi yıllarca üstü kapalı duran gerçeklerle yüzleşmek zorundadır...

  "Cici", 27 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top