Hesabım
  Nil Karaibrahimgil'in, "Bi Küçük Eylül Meselesi" Filmine Hazırladığı Şarkı Çıktı
  13 Şub 2014 - 14:16

  Bu Cuma günü vizyona girecek olan Bi Küçük Eylül Meselesi filmi için özel bir şarkı hazırlayan Nil Karaibrahimgil, şarkının video klibinde de rol aldı.

  Nil Karaibrahimgil'in, "bi küçük Eylül meselesi" filminde Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılan Eylül karakterine ithafen yazdığı "Kanatlarım Var Ruhumda" adlı şarkı özel klibi ile birlikte televizyon ve müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

  Yönetmen Kerem Deren ile biraraya gelip, filmin hikayesini ve Eylük karakterini analiz eden sanatçı “ Bi küçük Eylül meselesi’ni daha ismini ilk duyduğumda sevdim. Filmdeki kızın şarkısını bulmak için çok uğraştım. Uzun zamandır bir şarkıyla bu kadar başbaşa kalmamıştım. Sonunda 'Kanatlarım Var Ruhumda' çıktı. Düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı, akustik gitarlari benim çaldığım, çok naif bir şarkı oldu. Bi küçük Eylül meselesi de şarkısı da doğru zamanda doğru yerlere gidecek ve iyi gelecek, öyle hissediyorum” yorumunu yaptı.

  Söz ve müziği Karaibrahimgil'e, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait olan şarkının video klibini aşağıdan izleyebilirsiniz. Bi Küçük Eylül Meselesi filmi 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona giriyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top