Hesabım
  Boğaziçi Üniversitesi'nde Açık Hava Film Gösterimleri Devam Edecek!

  Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulübü'nün düzenlediği açık hava film gösterimleri Ağustos ayında da devam edecek!

  Boğaziçi Üniversitesi Sinema Kulübü'nün Temmuz ayı boyunca her Salı, Çarşamba ve Perşembe düzenlediği açık hava film gösterimleri yoğun istek üzerine Ağustos'un ilk haftasında da devam edecek!

  Temmuz ayı boyunca 12 film gösterimi bir de Kulüp Şenliği yaparak kulüp üyelerinin çektiği kısa filmleri seyirciyle buluşturan Bü(s)k, Ağustos'un ilk haftasında 3 film gösterimi yaparak yaz dönemini kapatacak.

  5 Ağustos - Salı Seven Psychopaths

  6 Ağustos - Çarşamba Nothing Personal

  7 Ağustos - Perşembe Vavien

  Yaz döneminin geriye kalan kısmında Bü(s)k mesaisini Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs'te yer alan ve açılışını Ekim'in başında yapacakları yeni sinema salonuna harcayacak. Bir sinematek olmayı deneyecek olan bu salon hem son teknoloji gösterim ve ses sistemlerine sahip olup hem de ticari bir kaygısı olmadığı için sinema severleri tatmin edecek filmlerin gösterildiği bir salon olacak.

  Türkiye'de bir ilk olarak vizyon filmlerinin sesli betimleme ve ayrıntılı altyazı seçenekleri ile birlikte izleyiciye sunulması sayesinde görme ve işitsel engellilerin de film izleyebilecekleri bir salon olmayı hedefliyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top