Hesabım
  Genç Indy De Hevesli

  Dr.Jones yaşlanıyorsa planlar değişir

  Steven Spielberg'ün 1972 Münih Olimpiyatları'nda yaşananları beyazperdeye taşıyacağı filmi Munich'in çekimleri biter bitmez Indiana Jones 4 için nihayet kamera arkasına geçeceğini duyurmuştuk. AICN'ün bildirdiğine göre George Lucas, Indy 4'ün yanı sıra bir de Young Indiana Jones planlıyor.

  Indy serisinin beyazperdedeki başarısı yapımcıları televizyona da yöneltmiş ve Sean Patrick Flavery'nin canlandırdığı bir Genç Indiana Jones serisi dizi olarak 90'lı yıllarda gümüş ekranda boy göstermişti.

  Stüdyodan gelen dedikodulara bakılırsa Harrison Ford'un yaşı gereği çok fazla Indiana Jones filmine imza atamayacak olması Lucas'ı böyle bir çözüme itmiş olabilir. Ancak haberin resmi olarak doğrulanmadığını göz ardı etmemek gerekir.

  Indiana Jones 4'ün 2007'de sinemalarda olması planlanıyor. Ancak Spielberg'ün hızı söz konusu olunca bu tarihi 2006'ya da çekmek mümkün. Gelen dedikodulara bakılırsa genç Idiy'nin de 2007'de beyazperdede olacağı söyleniyor. Son sözü Lucas'a bırakıp gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top