Hesabım
  Minyonlar'dan Türkçe Dublajlı Fragman!
  5 Şub 2015 - 04:52

  Sezonun merakla beklenen animasyon filmi Minyonlar'dan yepyeni Türkçe dublajlı fragman yayınlandı!

  Universal Pictures ve Illumination Entertainment ortak yapımı olan Minyonlar; bizleri zamanın başlangıcına götürmeyi hedefliyor. Filmden yayınlanan yeni Türkçe dublajlı fragman ise merak uyandıracak cinsten!

  Tek hücreli sarı organizmalar olarak dünyaya gelen Minyonlar, zamanla gelişir ve dünyanın en çılgın efendilerine hizmet etmeye başlarlar. T-Rex'ten Napolyon'a kadar bütün efendileri birer birer harcadıklarında ise derin bir depresyonun yamacına doğru sürüklenirler. Fakar hınzır Minyon Kelvin'in planı vardır. Yanına Stuart ve Bob'u da alarak, dünyanın en kötü patronunu bulmak için yola çıkar. Bu yolculuk ise kendilerini dünyanın ilk kadın süper kötüsü olan Scarlet Overkill'e doğru sürükler.

  Yönetmenliğini Pierre Coffin ve Kyle Balda ikilisinin üstlendiği filmin senaryosuna imza atan isim ise Brian Lynch. İlk defa Çılgın Hırsız filmiyle hayatımıza giren Minyonlar'ı izleyebilmek için 4 Eylül 2015 tarihini beklememiz gerekecek!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Reus R.
   Tek gözlü şey miş felan mış kafanızı takarsanız pskolojiniz bozulur saçma sapan şeyler düşünmeyin fragman harikaydı :D bizimli diğilsin :D :D :D
  Yorumları göster
  Back to Top