Hesabım
  Yerli Box Office'te İlk 3 Değişmedi!

  Yerli box office rakamları açıklandı.

  Türkiye gişe verilerine göre 17-19 Haziran'da Zootropolis: Hayvanlar Şehri bir sıra yükselerek ikinciye sıraya çıkarken ilk 3’teki filmler değişmedi.

  Bu haftanın galibi de geçtiğimiz hafta olduğu gibi Sihirbazlar Çetesi 2 oldu. Beğenilen ilk filmi takip eden devam halkası 2. haftasında 93.847 seyircilik bir gişe elde etti. Listenin 2. sırasındaki film ise modern fabl güzellemesi Zootropolis: Hayvanlar Şehri olsu. Geçtiğimiz haftaya göre 1 sıra yükselen film 63.866 seyirciye ulaştı. Listenin ilk 3'ünü kapatan film ise Warcraft oldu. Fenomen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan film 3. haftasında 51.289 seyirciye ulaştı. 

  Listenin 4. sırasında yer alan yapım ise vizyondaki ilk haftasını kutlayan Senden Önce Ben oldu. Sevilen yıldızları başrolüne yerleştiren romantik yapım 46.480 seyirci tarafından izlendi. Listeyi yarılayan film ise Korku Seansı 2 oldu. Sevilen korku filmi Korku Seansı'nın devam halkası vizyondaki 2. haftasında 34.980 seyirciyle buluştu. Listenin 6. sırasında ise vizyonun taze yapımlarından biri yer aldı. Yerli sinemanın baş tacı olan korku türünün yeri örneği Ammar 2: Cin İstilası ilk haftasında 26.088 kişi tarafından izlendi. Listenin 7. filmi ise ilk kez animasyon olarak beyazperdeye uyarlanan Robinson Crusoe oldu. Vizyondaki ilk haftasında film 22.331 seyirciye ulaştı.

  Listeyi 8. sırasındaki yapım ise mutantların dünya için verdikleri savaşı bir kez daha gözler önüne seren X-Men: Apocalypse oldu. Profesör X ve öğrencilerinin yeni macera halkası 5. haftasında 10.988 seyirciye ulaştı. Listenin 9. sırasını ise vizyondaki ilk haftasını kutlayan Lanetli Çocuk aldı. Korku türünün yeni örneği ilk haftasında 9.816 seyirciye ulaştı. Listenin son sırasında ise 4. haftasını 9.407 seyirci ile geride bırakan Alis Harikalar Diyarında - Aynanın İçinden yer aldı.

  Bu haftaki Türkiye gişe verileri için tıklayın!

  Kaynak : Boxofficeturkiye.com

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top