Hesabım
  Moana'dan Olimpiyatlar Tanıtımı!
  8 Ağu 2016 - 09:30

  Disney'in yeni prensesi Moana Olimpiyatlar'da da boy gösterdi.

  Disney'in kabarık elbiseli ve sapsarı saçlı klasik prenseslerine meydan okuyan yeni Disney bombası Moana'dan yeni görüntüler geldi. Filmden görülmemiş kareleri seyircilerle buluşturan video Olimpiyatlar sırasında yayınlandı.

  Daha önce Define GezegeniPrenses ve Kurbağa ve Herkül filmlerini birlikte yöneten Disney'in gedikli isimleri John Musker ve Ron Clements'in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda Moana'yı 14 yaşındaki Hawaili Auli’i Cravalho seslendirirken yarı tanrı Maui'yi ise The Rock olarak bildiğimiz Dwayne Johnson seslendirecek. Filmin seslendirme kadrosunda Moana'nın köyünde yaşayan Motunui rolünde Phillipa Soo ve Dakoti rolünde Alan Tudyk bulunuyor. Filmin senaryosunda ise yönetmenlerin yanı sıra Pamela Ribon ve Taika Waititi imzası mevcut. Filmin müziklerini ise Mark Mancina üstleniyor.

  Film atalarının hedefini gerçekleştirmek üzere evi olan Güney Pasifik'ten uzaklara yelken açan Moana Waialiki ve yarı tanrı Maui'nin maceralarını anlatacak. Film 20 Ocak 2017'de ülkemizde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top