Hesabım
  Hayati Tehlike'den Afiş ve Fragman Geldi!
  27 Eki 2016 - 11:40

  Yerli komedi Hayati Tehlike'den ilk fragman!

  Yönetmen koltuğuna Serdar Işık'ın oturduğu yerli komedi filmi Hayati Tehlike'den ilk afiş ve fragman sinemaseverlerle buluştu.

  Toygan Avanoğlu, Öznur Serçeler, teknik adam Şota Arveladze, Altan Erkekli, Anıl İlter ve Füsun Demirel'in başrollerini üstlendiği yapımın senaryosunda ise Baykut Badem’in imzası var. Fırıncı olan Hayati'nin başından geçen ilginç olayları işleyen yapımın konuk oyuncu kadrosu da bir hayli geniş. Erkan PetekkayaBurç KümbetlioğluZeynep ŞahinBillur Yılmaz ve Deniz Sipahi başta olmak üzere pek çok ünlü isim filmde boy gösteriyor.

  Hayati, Hayatinin Yeri adını verdiği fırınında ekmek ve türevleri pişiren, müşterilerinin sevdiği bir fırıncıdır. Fakat babayadigarı fırınında sıradan bir hayat sürerken, mafyaya haraç vermemek için kafa tutmasıyla başına büyük bela sarar. Tam silahların konuştuğu sırada süt kardeşi Utku'nun araya girmesiyle olaylar daha da büyür. Zira Utku kimliğini saklayarak, özel bir operasyon yürüten bir polistir. Hayati, Utku'ya olan borcunu ödemek için operasyonu devralır ama çok gizli ve dikkatli yürütülmesi gereken bu süreci eline yüzüne bulaştırması an meselesidir! 

  Hayati Tehlike 9 Aralık'ta vizyona girecek!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top