Hesabım
  Song To Song Filminden Poster ve Fragman Geldi!
  20 Şub 2017 - 08:45

  Film, Amerika'da 17 Mart 2017'de vizyona girecek.

  Ünlüler şöleni Song to Song'tan poster geldi! Days of Heaven ve Knight of Cups gibi filmlerin ünlü yönetmeni Terrence Malick hem yönetmenliğini hem de senaryosunu üstlendiği müzik dramı Song to Song filminin başrol oyuncularında Ryan GoslingMichael Fassbender ve Rooney Mara var.

  Filmin konusu kısaca; Teksas'ın Austin şehrinde geçen film iç içe geçmiş 2 farklı çifti temel alıyor. Başarılı olmak için mücadele eden şarkı sözü yazarı çift Faye ve BV ile müzik ustası Cook ve ağına düşürdüğü garson bir kadın olarak ikiye ayrılan çiftler, baştan çıkarmanın ve ihanetin bir rock 'n' roll peyzajında sunulduğu dünyada başarıyı yakalamaya çalışıyor...

  Yıldız oyuncularla dolu filmin kadrosunda ayrıca Natalie PortmanChristian BaleCate BlanchettBenicio Del ToroBoyd HolbrookVal KilmerBérénice Marlohe ve Holly Hunter gibi isimler de yer alıyor. Patti SmithLykke Li, the Black Lips, Iggy Pop, Florence and the Machine ve Red Hot Chili Peppers gibi ünlü müzisyenler de filmde konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Filmin görüntü yönetmenliğini Oscar ödüllü Emmanuel Lubezki yaptı.

  Film, Amerika'da 17 Mart 2017'de vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top