Hesabım
  "Nereden Nereye" ile Şöhrete Giden Yol!
  15 Mar 2017 - 08:35

  "Nereden Nereye"nin çekimleri tamamlandı.

  Yönetmenliğini Volkan Dönmez'in üstlendiği şan şöhret komedisi Nereden Nereye filminin çekimleri tamamlandı. Film, 28 Nisan'da seyircisi ile buluşacak.

  Ejder Kalender 25 yaşlarında bir gençtir. En büyük hayali oyuncu olmak olan genç adam, Bodrum’da bir kablolu Tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. İşini yalnızca hayallerini gerçekleştirmek için bir basamak olan gören Ejder, günün birinde beklediği haberi alır. En çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş ve ünlü oyuncu Metin Leylek Bodrum'daki yazlıklarına birlikte geleceklerdir. Hemen bir plan yapan Ejder, ikilinin hayatlarına dahil olur. Ancak aksiliklerle geçen gecenin sonunda Ejder'in hayallerine ulaşıp ulaşamayacağı bir muamma halini alır... 

  Yapımını İnsignia Yapım’ın üstlendiği filmin senaryosunu Selim Çiprut’un kaleme aldı. Çekimleri Kasım ve Aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen filmin başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Filmin sanat yönetmenliğini Yusuf Erten üstlenirken, yapımcısı ise Dağ 2'nin yapımcılarından Doruk Acar.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top