Hesabım
  "Sonsuz Aşk" Gümbür Gümbür Geliyor!
  16 Mar 2017 - 13:45

  Fragmanın can alıcı anları sosyal medyada büyük beğeni topladı.

  Yerli romantik yapım severlere müjde! Yılın en iddialı romantik dramlarından, Kocan Kadar Konuş serisinin has erkeği Murat Yıldırım ve çıkışını Yaprak Dökümü dizisiyle yapan, ardından gelen sıra sıra projelerle adını iyice duyuran Fahriye Evcen'i başrollerine yerleştiren Sonsuz Aşk 24 Mart'ta vizyona giriyor! Filmin fragmanından can alıcı sahneler sosyal medyada büyük beğeni topladı.

  Kadrosunda Fatih AlFiliz AhmetZeynep ÖzderNazlı Pınar Kaya ve Didem İnselelEge Aydan gibi isimleri bulunduran film modern Külkedisi Zeynep ve karizmatik doktoru Can'ın masalsı aşklarını konu ediniyor.

  Genç yaşta profesör olan ve uluslararası çapta başarıyla ünlenen Beyin ve Sinir Cerrahı Prof. Dr. Can ve kardeşini okutabilmek için onun evine temizliğe gelen Zeynep arasında filizlenen aşkı işleyecek olan yapımda, Zeynep, küçük şeylerle mutlu olan, kardeşi ile kurduğu küçük düzeninde yaşayan bir kadındır. Can ise genç yaşta profesör olan işine bağlı bir cerrahtır. Hiçbir ortak yönleri yokmuş gibi görünen Can ve Zeynep aniden ve beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde, sonsuz bir aşkın içine düşeceklerdir fakat bu aşk beraberinde aşılması çok zor engelleri getirmektedir...

  Çekimleri İstanbul ve Cunda’da gerçekleşen yeni yerli yapım aşk filminin  yönetmen koltuğunda ise Kara Para Aşk ve Babam İçin dizilerinin yönetmen koltuğunda oturan ve ilk uzun metraj sinema filmine imza atan Ahmet Katıksız oturuyor. Filmin senaryosunda ise Deniz Akçay Katıksız'ın imzası var. 

  Yeni dönemin yerli aşk filmi 24 Mart’ta vizyonda olacak.

   

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top