Hesabım
  "The Babysitter"dan Fragman Geldi!

  "The Babysitter" 13 Ekim'de seyircisiyle buluşacak.

  Yepyeni korku komedi mahsülü The Babysitter'dan fragman çıktı. Küçük bir çocuğun olaylı geçen akşamını konu alan filmden gelen ilk görüntüler bir hayli merak uyandırıcı!

  "The Babysitter", Cole adlı küçük bir çocuğu temel alıyor. Cole sıradan bir aile hayatı olan, okulunda arkadaş edinmekte zorlanan bir çocuktur. Cole aynı zamanda bakıcısı Bee'ye deliler gibi aşıktır. Bee, Cole'un olmadığı her şeydir; havalıdır, çekicidir, eğlencelidir... Bee'nin Cole'a bakıcılık yaptığı sıradan bir akşamda gizlice yatağından çıkan Cole, Bee ve arkadaşlarını gözetlemeye başlar. Ancak hiç ummadığı sahnelere tanık olacaktır. Zira Bee ve arkadaşları aslında ayinler ve cinayetlerle dolu bir hayat yaşamaktadırlar. Cole'un önünde bu genç katillerden kaçmaya çalışarak geçirmesi gereken kanlı ve uzun saatler vardır...

  Filmde küçük Cole'u Judah Lewis canlandırırken, güzel bakıcı Bee'ye ise Samara Weaving hayat veriyor. Bee'nin psikozlu katil arkadaş çevresinde ise Bella Thorne, Andrew BachelorRobbie Amell ve Hana Mae Lee yer alıyor. Senaryosunu Brian Duffield'in üstlendiği korku komedi mahsülünün yönetmen koltuğunda ise McG oturuyor. "The Babysitter" 13 Ekim'de Netflix'te!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top