Hesabım
  Arabik Esintili "Adı Aşk"tan Afiş Var!
  19 Oca 2018 - 07:08

  Merakla beklenen aşk filminden afiş yayınlandı.

  Arap ve Türk yıldızları buluşturan aşk filmi Adı Aşk'tan poster yayınlandı. Arap dünyasının sevilen yıldızlarının yer aldığı yerli yapım "Adı Aşk", dramatik bir aşk hikayesini beyaz perdeye taşıyor.

  Yıllar önce ayrıldığı Çanakkale'ye geri dönen Levent eski dostlarıyla hasret giderirken, İstanbul’da yaşayan Zeynep ise arkadaşları Aslı, Murat ve Engin'in ısrarıyla kafasının dağıtmak için Çanakkale’ye bir tatile gider. Tatil boyunca Zeynep’in ilgisini çekmeye çalışan Engin, sahilde oldukları bi an Zeynep’in yaralanmasına neden olur. Engin panikleyip kaçtığında ise Zeynep'i sahilde yürüyüş yapan Levent bulur. Bu tatsız karşılaşma sonrasında ikilinin arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşür. Ancak İstanbul’dan aldığı haberden sonra geri dönme vaadiyle giden Zeynep’ten uzun süre haber gelmeyince, Levent aramalara başlar. Yılların sonunda Levent, Zeynep’in ortadan kayboluşunun asıl nedenini öğrenecektir...

  Arapların Türkiye’de yoğun olarak yaşadığı Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adıyaman, Hatay, Kilis, Mardin ve Adana gibi illerde özel gösterimlerin yapılacağı aşk filminin başrollerini nlü Faslı oyuncu Mariam Hussein ve baba tarafından Lübnanlı olan, Faslı oyuncu Mostafa Yabas paylaşırken, filmin kadrosunda 2014 Orta Doğu Güzeli manken ve aktris Fati Jamali ve "Kurtlar Vadisi Pusu", "Dabbe", "O Şimdi Mahkum" ve "Reis Bey" gibi büyük yapımlarda yer alan oyuncu ve müzisyen Ümit Acar, Faisal Al-Faisal, Lidia Sabra ve Selime Gümüş de yer alıyor. 

  Yönetmenliğini ve senaristliğini Eyüp Dirlik’in üstlendiği "Adı Aşk", 26 Ocak’ta ülkemizde vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top